Problematika soustavy NATURA 2000 v lesích

Soustava Natura 2000 vychází ze směrnice o  stanovištích a ze směrnice o ochraně volně žijících ptáků, které jsou v právu EU od roku 1992.  Představuje největší soustavu chráněných území  na světe co do počtu lokalit. V reálném životě představuje v mnoha ohledech zásah nebo potřebu změny v přístupu obhospodařování pozemků, včetně těch lesních. Vlastníci lesů a jejich odborní lesní hospodáři se se soustavou Natura 2000 stále seznamují. Připravovaný seminář by měl představit nejen základní rysy soustavy a problematiky s tím související, ale také zkušenosti z řad jak kompetentních orgánů ochrany přírody tak vlastníků lesa.

V odpolední části bude na přednáškovou část navazovat krátká pochůzka po majetku Kinský dal Borgo v místech, kde se nachází plocha soustavy NATURA 2000.

Prohlédněte si podrobný program semináře a neváhejte s přihlášením. V případě problémů s on-line přihlašováním, použijte přihlášku v MS Word. Členové ČLS použijte slevový kód: CLS.

Akreditovaní poradci v systému Agroporadenství za účast obdrží 40 bodů.

NOVINKA! Zprovoznili jsme automatické generování proforma faktur. Věříme, že vám tato nová funkce usnadní realizaci úhrady za účast na akci. Již nemusíte u platby uvádět, variabilní symbol, specifický symbol a ještě navíc jméno přihlašovaného účastníka do poznámky pro příjemce. Nyní stačí uvést pouze variabilní symbol = číslo Vaší proforma faktury, která vám automaticky přijde e-mailem po odeslání Vaší přihlášky!

Je nám líto, ale kapacita sálu pro tuto akci je již naplněna. Uvažujeme, že pro velký zájem seminář zopakujeme na podzim. Můžete vložit své údaje na tzv. waiting list a budete mezi prvními, koho budeme osobním mailem informovat o termínu a místu konání dalšího semináře na toto téma.

 

Akce je pořádána za podpory:

        

 na majetku Kinský dal Borgo.

Informace o akci

Datum zahájení akce 17.03.2016 8:30
Datum ukončení akce 17.03.2016 16:00
Kapacita sálu 55
Počet již přihlášených 56
Počet volných míst -1
Vložné 907,50
Místo konání
Hotel Obora Kinský
Kněžičky 33, 289 03 Kněžičky, Česká republika
Hotel Obora Kinský
Již není možné přihlásit se na tuto akci.
907,50
Sdílej tuto akci

Select Preferred Language

Najdete nás na Facebooku

Copyright © 2019    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno