Školení k nařízení o dřevě - Horní Planá

Dnem 3. 3. 2013 nabylo účinnosti nařízení Rady EU a Evropského parlamentu č. 995/2010, kterým se stanoví povin­nosti hospodářských subjektů uvádějících na trh dřevo a dřevařské výrobky, tzv. EU Timber Regulation (EUTR), dále jen „nařízení o dřevu“. Od tohoto dne mají tzv. hospodářské subjekty povinnost neuvádět na trh nezákonně vytěžené dřevo a vést systém náležité péče. Tuzemská legislativa toto nařízení upravuje zákonem č. 226/2013 Sb., o uvádění dřeva a dřevařských výrobků na trh, a vyhláškou č. 285/2013 Sb., která vstoupila v platnost 1. 9. 2013.

 

Na tomto školení budou účastníci informováni o všech právních předpisech ve vzájemných souvislostech a jejich dopadech na „povinné subjekty“. Budou též představeny aktuální zkušenosti z již uskutečněných kontrol.

 

Akce je určena vlastníkům lesů, včetně měst a obcí, dovozcům dřeva ze zemí mimo EU, obchodníkům s dřívím a dřevařskými výrobky, zpracovatelům dřeva (včetně truhlářských provozů), pracovníkům státní správy, odborným lesním hospodářům, představitelům školství, vědy a výzkumu (včetně studentů), poradcům a konzultantům, aktérům rozvoje venkova (MAS, mikroregiony atd.) a dalším, kteří chtějí získat aktuální informace o nových předpisech a povinnostech.

 

Pokud máte technické problémy s on-line formulářem na přihlášení, přihlašte se mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. případně zavolejte na telefon: 603 584 550.

 

Související dokumenty:

Informace o akci

Datum zahájení akce 07.12.2015 9:00
Datum ukončení akce 07.12.2015 14:30
Kapacita sálu 50
Počet již přihlášených 45
Počet volných míst 5
Místo konání
RZ Olšina
Boletice, Česká republika
RZ Olšina
Již není možné přihlásit se na tuto akci.
5
Sdílej tuto akci

Select Preferred Language

Najdete nás na Facebooku

Copyright © 2019    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno