Krušné hory – pohoří se zapomenutou historií i současností

Krušné hory jsme si za posledních 50 let navykli spojovat pouze s termíny „kalamita“, „ekologická katastrofa“ a „pohroma“. Zvláště pro lesníky je toto pohoří synonymem pro problémy. Přitom toto území má bohatou historii a své nezanedbatelné kouzlo. Kouzlo je tvořeno přírodním prostředím a historii vytvořili lidé, kteří mají toto území rádi a zanechali v něm mnoho poutavých stop. Snoubí se zde zásadním způsobem kulturní a přírodní bohatství, v přímém rozporu proti sobě stojí následky pozitivních i negativních rozhodnutí člověka.  Chtěli bychom připomenout důležité nejen lesnické milníky v historii Krušných hor, ukázat vliv na současnost a přesah našich rozhodnutí  do budoucnosti.

Stáhněte si pozvánku s podronými instrukcemi a pracovní verzi programu. Pokud budete mít obtíže při on-line přihlašování, použijte přihlášku ve Wordu.

Akce je akreditována v systému agroporadenství MZe za 60 bodů.

Důležité informace pro on-line přihlašování!

  • Pokud se nebudete chtít zúčastnit společenského večera, tj. vložné kategorie A2, použijte při registraci slevový kupón: 1606A2 (výsledná cena se pak automaticky upraví).
  • Pokud se budete chtít zúčastnit pouze prvního dne konference (vložné B1), použijte při registraci slevový kupón: 1606B1 (výsledná cena se pak automaticky upraví).
  • Pokud se budete chtít zúčastnit pouze druhého dne konference (vložné B1), použijte při registraci slevový kupón: 1606B2 (výsledná cena se pak automaticky upraví).

Ubytování si řeší každý inviduálně. Poplatek za nocleh není součástí vložného! V pozvánce najdete odkazy na ubytovací zařízení v regionu.

Informace o akci

Datum zahájení akce 21.04.2016 8:30
Datum ukončení akce 22.04.2016 16:00
Kapacita sálu 100
Počet již přihlášených 53
Počet volných míst 47
Vložné 2 178,00
Již není možné přihlásit se na tuto akci.
2 178,00 47
Sdílej tuto akci

Select Preferred Language

Najdete nás na Facebooku

Copyright © 2019    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno