Infrastruktura v lesích (stavby určené pro plnění funkcí lesa)

 

           Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí            Výsledek obrázku pro program rozvoje venkova

Optimální zpřístupnění lesních porostů je základem pro řádné a trvale udržitelné hospodaření lesů v České republice. Kvalita dopravního zpřístupnění státního a nestátního sektoru je rozdílná. Program rozvoje venkova usiluje o změnu tohoto stavu. Žadatelé mají možnost požádat o podporu na různé aktivity týkající se všech staveb pro plnění funkcí lesa. V porovnání s předchozím obdobím se poměrně významně změnily podmínky pro poskytování podpor. Pro zvýšení úspěšnosti podávaných žádostí je důležité se vyhnout se různým chybám a nejasnostem. Cílem semináře je přiblížit všechny podstatné aspekty mající vliv na úspěšné získání podpory z Programu rozvoje venkova pro roky 2014 - 2020. Proto byli osloveni zástupci Ministerstva zemědělství, Státního zemědělského intervenčního fondu i Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem a lesnické praxe a realizačních firem, aby na tyto aspekty upozornili. Je mnoho otázek. Pojďme alespoň na některé zkusit nalézt odpověď.

Seminář je pořádán v rámci Programu rozvoje venkova, Operace I.2.1, projekt č. 16/002/01210/153/000049 - Trvale udržitelné hospodaření v lesích. Účastníci obdrží osvědčení o účasti. Česká lesnická společnost je akreditovaná vzdělávací instituce u MV ČR pod číslem AK/l-40/2012.

 

Partner projektu

Česká komora odborných lesních hospodářů

Registraci na seminář je nutné provést zde.

Stáhněte si

.

 

 

Informace o akci

Datum zahájení akce 27.04.2017 9:00
Datum ukončení akce 27.04.2017 16:00
Kapacita sálu Neomezeno
Vložné 300,00
Místo konání
VOŠL a SLŠ Písek
Lesnická 55/2, Václavské Předměstí, 397 01 Písek, Česko
VOŠL a SLŠ Písek
300,00
Sdílej tuto akci

Select Preferred Language

Najdete nás na Facebooku

Spolupracujeme

   

                           PTL, s.r.o.

 

 

 

 

Copyright © 2018    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno