QUO VADIS LESNICTVÍ? – V. Kam kráčí lesnická legislativa a hospodářské úpravnictví?

Cílem semináře je seznámení účastníků s aktuální problematikou lesnické legislativy a hospodářského úpravnictví v České republice. První dopolední blok se zabývá vývojem lesnické legislativy, a to od jejich historických kořenů, přes současný stav, až po možnosti jejího budoucího vývoje a inovací. Druhý blok se věnuje historii, současnému stavu i možné budoucí podobě hospodářského úpravnictví. 

Seminář je určen vlastníkům (či jejich zástupcům) a správcům všech typů lesních majetků: obecních, soukromých, církevních i státních. Také osobám ze státní správy, z lesních družstev, zájmových skupin a podnikatelských subjektů v lesním hospodářství, apod.

Jednotliví přednášející jsou vybráni z okruhu nejerudovanějších odborníků, a to jak po stránce teorie tak i praxe lesnické legislativy a hospodářské úpravy lesů. Témata jejich příspěvků jsou zvolena tak, aby seminář přinesl účastníkům co největší informační hodnotu v dané problematice. 

Quo vadis lesnictví? - je Českou lesnickou společností dlouhodobě připravovaný a realizovaný cyklus šesti tematicky na sebe navazujících odborných seminářů z jednotlivých oblastí lesnictví a lesního hospodářství, které obsahově kopírují časový vývoj lesa od semenářství až po těžbu dřeva a jeho zpeněžení. Nosnou a sjednocující myšlenkou celého cyklu seminářů je představení základních oblastí lesního hospodářství v kontextu jejich časového vývoje: minulost – současnost – budoucnost.

Akce je akreditována v systému agroporadenství MZe. Účastníci obdrží osvědčení o účasti. Česká lesnická společnost je akreditovaná vzdělávací instituce u MV ČR pod číslem AK/l-4/2019.

Členové ČLS uveďte do on-line přihlášky slevový kupón: CLS

Pořádáno za podpory 

Ministerstva zemědělství

Výsledek obrázku pro logo mze             

Stáhněte si

 

Informace o akci

Datum zahájení akce 31.10.2019 9:00
Datum ukončení akce 31.10.2019 15:00
Kapacita sálu 60
Počet již přihlášených 61
Počet volných míst -1
Uzávěrka přihlášek 29.10.2019
Vložné 790,00
Místo konání
Mendelu Brno
Zemědělská 1665/1, 613 00 Brno-Brno-sever, Česká republika
Mendelu Brno
Již není možné přihlásit se na tuto akci.
790,00
Sdílej tuto akci

Select Preferred Language

Najdete nás na Facebooku

Spolupracujeme

   

                           PTL, s.r.o.

 

 

 

 

Copyright © 2020    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno