Quo Vadis lesnictví? Zakládání, pěstění a výchova porostů

Česká lesnická společnost, z. s.

a

Česká lesnická společnost,
pobočný spolek při LDF MENDELU

 

Vás srdečně zvou na odbornou konferenci z cyklu:

 

Quo vadis lesnictví? – II.

Kam kráčí obnova a výchova lesních porostů?

 

Pořádáno za podpory:

                                         

 

Cílem konference je seznámení účastníků s aktuální problematikou obnovy a výchovy lesních porostů. První blok se zabývá přirozenou a umělou obnovou lesa v České republice, a to od jejich historických kořenů, přes současný stav, až po možnosti jejího budoucí vývoje a podoby. Příspěvky jsou řazeny od problematiky dopravy a manipulace sadebního materiálu až po jeho výsadbu. Druhý blok se věnuje historii, současnému stavu i možné budoucnosti tradičních i přírodě blízkých pěstebních přístupů při obnově a výchově lesa v České republice.

Konference je určena vlastníkům (či jejich zástupcům) a správcům všech typů lesních majetků: obecních, soukromých, církevních i státních. Také osobám ze státní správy, z lesních družstev, zájmových skupin a podnikatelských subjektů v lesnictví, apod.

Jednotliví přednášející jsou vybráni z okruhu nejerudovanějších odborníků a to jak po stránce teorie tak i praxe obnovy a výchovy lesních porostů. Témata jejich příspěvků jsou zvolena tak, aby konference přinesla účastníkům co největší informační hodnotu v dané problematice. 

 

Quo vadis lesnictví? je cyklus šesti tematicky na sebe navazujících odborných konferencí z jednotlivých oblastí lesnictví a lesního hospodářství, které obsahově kopírují časový vývoj lesa od semenářství až po těžbu dřeva a jeho zpeněžení. Nosnou a sjednocující myšlenkou celého cyklu je představení základních oblastí lesního hospodářství v kontextu jejich časového vývoje: minulost – současnost – budoucnost.

Stáhněte si podrobný program akce a přihlášku pro off-line přihlášení. Vložné pro studenty jen za 350,- Kč! (Do slevového kódu při on-line přihlášení napište "STUDENT") Při prezenci na akci bude nutné prokázat se studentským průkazem jinak bude vyžadován doplatek do plné ceny.

Členové ČLS použijte slevový kód "CLS".

Při přihlašování více účastníků z organizace uveďte jména ostatních účastníků do poznámky a zaplaťte pod uvedeným variabilním symbolem částku za všechny přihlášené!

Informace o akci

Datum zahájení akce 20.10.2016 8:30
Datum ukončení akce 20.10.2016 16:00
Kapacita sálu 100
Počet již přihlášených 58
Počet volných míst 42
Vložné 900,00
Místo konání
Mendelu Brno
Zemědělská 1665/1, 613 00 Brno-Brno-sever, Česká republika
Mendelu Brno
Již není možné přihlásit se na tuto akci.
900,00 42
Sdílej tuto akci

Select Preferred Language

Najdete nás na Facebooku

Copyright © 2019    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno