QUO VADIS LESNICTVÍ? – VI. Kam kráčí lesnická ekonomika a politika?

Cílem semináře je seznámení účastníků s aktuální problematikou lesnické ekonomiky a politiky v České republice. První dopolední blok se zabývá vývojem lesnické ekonomiky, a to od jejich historických kořenů, přes současný stav, až po možnosti jejího budoucího vývoje a prognóz, a to jak z pohledu ekonomiky coby teoretické disciplíny i každodenní praxe lesnického provozu. Druhý blok se věnuje historii, současnému stavu i možné budoucí podobě lesnické politiky. 

Seminář je určen vlastníkům (či jejich zástupcům) a správcům všech typů lesních majetků: obecních, soukromých, církevních i státních. Také osobám ze státní správy, z lesních družstev, zájmových skupin a podnikatelských subjektů v lesním hospodářství apod.

Jednotliví přednášející jsou vybráni z okruhu nejerudovanějších odborníků, a to jak po stránce teorie, tak i praxe lesnické ekonomiky a politiky. Témata jejich příspěvků jsou zvolena tak, aby seminář přinesl účastníkům co největší informační hodnotu v dané problematice. 

Quo vadis lesnictví? - je Českou lesnickou společností dlouhodobě připravovaný a realizovaný cyklus šesti tematicky na sebe navazujících odborných seminářů z jednotlivých oblastí lesnictví a lesního hospodářství, které obsahově kopírují časový vývoj lesa od semenářství až po těžbu dřeva a jeho zpeněžení. Nosnou a sjednocující myšlenkou celého cyklu seminářů je představení základních oblastí lesního hospodářství v kontextu jejich časového vývoje: minulost – současnost – budoucnost.

Akce je akreditována v systému agroporadenství MZe. Účastníci obdrží osvědčení o účasti. Česká lesnická společnost je akreditovaná vzdělávací instituce u MV ČR pod číslem AK/l-4/2019.

Členové ČLS a studenti použijte slevový kód "CLS".

Pořádáno za podpory

Ministerstva zemědělství

    logo MZe.jpg, MŠMT ČR   

Stáhněte si

Informace o akci

Datum zahájení akce 09.12.2021 9:00
Datum ukončení akce 09.12.2021 14:30
Kapacita sálu 70
Počet již přihlášených 62
Počet volných míst 8
Uzávěrka přihlášek 08.12.2021
Vložné 350,00
Již není možné přihlásit se na tuto akci.
350,00 8
Sdílej tuto akci

Jazykové verze webu

Nejbližší akce

Informace o plánovaných akcích se zde objeví v nejbližších dnech

Najdete nás na Facebooku

Copyright © 2024    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno